Školenie vytvorené odborníkmi

Pri tvorbe tohoto školenia sme oslovili spoločnosť CEMS, s.r.o., ktorá už takmer 20 rokov poskytuje odborné školenia v oblasti kvality, manažmentu, informačnej bezpečnosti a mnoho ďalšieho. Spolu s našou spoločnosťou, BOZPO, s.r.o., sa podarilo vytvoriť školenie kybernetickej bezpečnosti cez elearningové vzdelávanie, ktoré Vám pomôže získať znalosti v tejto oblasti s výsledným certifikátom.

Vieme Vám poskytnúť školenie kybernetickej bezpečnosti na mieru!

Školenie máme rozdelené do dvoch balíčkov, aby sme vyhoveli požiadavkám legislatívy.

Čo všetko obsahuje školenie kybernetickej bezpečnosti?

Pre koho je toto školenie určené ?

Informácie obsiahnuté v tomto elearningu by mala poznať každá osoba, ktorá pracuje s osobnými údajmi a know how zamestnávateľa.

Aký je cieľ školenia?

Cieľom kurzu je poskytnutie základných informácií účastníkom o bezpečnostných opatreniach, ktoré treba dodržiavať v online svete. Elearning obsahuje praktické informácie ako odhaliť podvodné emaily, kódy, vírusy a načo si dať pozor na sociálnych sieťach a internete.

Ako dlho trvá školenie?

Doba trvania školenia je samozrejme individuálna, ale v prípade, že sa orientujete v problematiky je odhadovaný čas 1.5 hodiny. Školenie je je možné kedykoľvek prerušiť a vrátiť sa k nemu neskôr.

Čo je výstupom zo školenia?

Výstupom zo školenia je osvedčenie o absolvovaní školenia. Toto osvedčenie obsahuje všetky témy, ktoré školenie obsahovalo, meno účastníka, dátum a rozsah.

Balíček 1
Verejný sektor

32 € / užívateľ*

Balíček 2
Digitálne služy

54 € / užívateľ*

*uvedená cena je bez DPH.

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

V prípade, že máte záujem o školenie kybernetickej bezpečnosti alebo aj iné školenia, môžete nás kontaktovať. Ak máte záujem o nezáväznú cenovú ponuku pre Vás alebo Vašu organizáciu, využite formulár pre nezáväznú cenovú ponuku.

Kontaktujte nás
Nezáväzná cenová ponuka